BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI

 

 

Bezpieczeństwo żywności ma dla nas nadrzędne znaczenie. Nasze standardy produkcyjne i systemy zarządzania jakością pozwalają nam zapewnić bezpieczeństwo produktów, pełną identyfikowalność oraz najwyższą jakość, jakiej oczekują od nas nasi Klienci. 

 

Co roku z każdego etapu procesu przetwórstwa, poczynając od surowca aż po produkt gotowy, pobiera się tysiące próbek i poddaje się je kompleksowym badaniom. Wraz z monitoringiem procesu technologicznego, działania te dają pewność, iż Mowi to globalny dostawca produktów najwyższej jakości, któremu zaufały sieci handlowe oraz przedstawiciele HoReCa z całego świata.


 

Mowi jako jedyna firma na świecie posiada kontrolę nad całym procesem przygotowania produktów z łososia atlantyckiego począwszy  od produkcji własnej ekologicznej karmy, przez pobieranie ikry, prowadzenie hodowli aż do produktu gotowego, trafiającego na półki sklepowe. Proces ten obejmuje również inwestycje w nowe technologie umożliwiające prowadzenie zrównoważonej akwakultury z poszanowaniem środowiska naturalnego i przy współpracy ze społecznościami lokalnymi. 

 

Standardy bezpieczeństwa żywności i higieny procesu produkcji potwierdzają liczne certyfikaty nadawane przez niezależne instytucje akredytacyjne. Łącznie stanowią one dla Klientów firmy gwarancję jakości, niezawodności i bezpieczeństwa żywności w odniesieniu do całego asortymentu znajdującego się w naszej ofercie.