Produkty

Łosoś świeży HOG

Ryba patroszona z głową, nieoskrobana. W naszej ofercie łosoś dostępny jest we wszystkich rozmiarach od 1 kg do 9+ kg. Dostarczany w styropianowym boksie odpływowym z lodem o wadze około 21kg.

Filety ze świeżego łososia

Filet powstaje w wyniku procesu trymowania, czyli przycinania oraz usuwania kolejnych części ryby. Korzystanie z trymowanego łososia skraca czas przygotowania potrawy i pozwala zmniejszyć ilość odpadów po przygotowaniu posiłku. W ofercie dostępne są trymy A, B, C, D i E.

Mrożone filety z łososia

Filet mrożony jest metodą szokową natychmiast po filetowaniu. Każdy filet może być pakowany pojedynczo w worek próżniowy (VAC), lub pokryty warstwą lodu (glazurowanie). Obie metody zapewniają brak dostępu powietrza i pozwalają zachować blisko 100% jakości produktu z chwili jego zamrożenia.

Łosoś wędzony na zimno

Produkowany jest wyłącznie ze świeżego łososia z najlepszej części fileta. Wędzony metodą tradycyjną, swój niesamowity aromat i smak zawdzięcza wykorzystaniu dymu z drzewa bukowego. Do wędzenia nie dodajemy żadnych przypraw z wyjątkiem soli.

Plastry łososia mrożone

Filet mrożony jest metodą szokową natychmiast po zakończeniu procesu wędzenia. Filety z łososia wędzone są metodą tradycyjną z wykorzystaniem dymu z drzewa bukowego, który zapewnia niepowtarzalny smak i aromat naszych produktów.